Lords & Knights - Orta Cağ Tactic MMO

28K67.5 MB3.93
Indir
Güvenli Uygulama
Sürüm:
8.3.1

Lords & Knights - Orta Cağ Tactic MMO açıklaması

Bir imparatorluğu fethederek düşmanlarınıza korku salın!

Lords & Knights ücretsiz ortaçağ MMO strateji oyunudur. İlk etapta oyuna bir kalenin ve kaleye bağlı savaşçıların lordu olarak başlarsınız. Zaman geçtikçe krallığınızı genişletebilir ve doğru stratejiler ile bir imparatorluğa çevirebilirsiniz. Düşmanlarınızın şehirlerini fethedin ve ortaçağ döneminin en güçlü hükümdarı olun.

GÜÇLÜ BİR ORDU KURUP SAVAŞTA LİDERLİK YAPIN!
Piyadeler ve süvarilerden oluşan ortaçağ birliklerinizi yaratın. Uygun strateji ve taktikler ile diğer lordlara karşı yürüteceğiniz savaşlarda ordularınıza öncülük edin veya askerlerinizi görevlere gönderin. Bu görevler içersinde haydutları kovmak, mızrak dövüşüne katılmak veya imparatorluğunuzun şerefine kale festivalleri düzenlemek gibi maceraları bulabileceksiniz.

KALELERİNİZİN İNŞASI VE HEYBETLİ BİR HİSAR HALİNE GETİRİLMESİ
Başlangıç kalenizi sonuna kadar geliştirip güçlü bir hisara dönüştürün. Kaynaklarınızı, taktik ve stratejilerinizi geliştirirken yaklaşan savaşlar için depolarınızda istifleyin. Ordularınızı silahhanenizi geliştirerek ve yeni teknolojileri geliştirerek kuvvetlendirin. Tahkimatlarınızı güçlendirerek savunma gücünüzü sağlamlaştırın veya hammadde üretiminizi arttırın. Strateji ve taktik yönetimi savunmanızın önemli bir parçası olacak ve bir kral olarak verilecek kararlar sadece size ait olacak!

İTTİFAK SİSTEMİ ORTAKLAŞA YÖNETİLECEK FETİHLERE OLANAK SAĞLAMAKTADIR
Yüzlerce oyuncu ile birlikte ortaçağ imparatorluğunuzun yaratılması ve yönetilmesi için bir ittifak kurun veya kurulmuş olan bir ittifaka katılın. Diğer ittifaklar ile saldırmazlık antlaşmaları imzalayabilir veya büyük ittifaklar ile savaşlara katılabilirsiniz. Bu ittifaklar içersinde farklı görevler üstlenebilirsiniz, mesela savaş bakanı veya savunma bakanı olabilir arkadaşlarınızla canlı ittifak sohbetinde veya forumlarda bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

BARIŞ DİYARI VEYA SAVAŞÇI İMPARATORLUK
Diğer lordlar ile planlayacağınız saldırı veya savunma hareketlerini organize edebilmek için iletişim halinde olun. Onları ordularınız veya kaynaklarınız ile destekleyebilirsiniz. Birbirinizin tahtını savunun! Diplomasinin başarısızlığa uğraması halinde düşman şehirlerine düzenlenecek olan sayısız akınlar ile akıllıca tasarlanmış fetih savaşları bir diğer seçenek olacaktır. Ordularınızı akınlara gönderin ve düşmanlarınızın kaynaklarını yağmalayın veya hisarlarına saldırın, kalelerini fethederek imparatorluğunuzun bir parçası haline getirin ve krallığınızı genişletin. Rekabet halinde olduğunuz düşmanlarınızın krallıklarının uzun sürmemesi sağlayın!

Herkese tüm diyarın kralı olmak için gereken herşeyin sizde mevcut olduğunu kanıtlayın ve tahtı fethedin!

Facebook üzerinden beğenin: http://fb.com/lordsandknights

Ortaçağ MMO strateji oyunu Lords & Knights ücretsiz olarak oynanabilir ve aktif internet bağlantısı gerektirir.

Ücretsiz olan diğer oyunlarımıza bir göz atın:
pps/details?id=com.xyrality.celtictribes.googleplay">Celtic Tribes – Kelt Strateji MMO
- Crazy Tribes – Kıyamet sonrası MMO

Daha fazla bilgi

Kullanıcı Değerlendirmeleri

Bu değerlendirmeler ve puanlar Aptoide uygulaması kullanıcılarına aittir. Kendi değerlendirmenizi bırakmak için lütfen Aptoide'i yükleyin.

3.93
0
5
11
4
12
3
2
2
1
1
3

İyi Uygulama Garantili

Bu uygulamalar virüs, malware ve diğer kötü niyetli saldırılara karşı güvenlik testinden geçti ve herhangi bir tehdit içermez.

Kullanıcı İncelemeleri

APK Bilgileri - Lords & Knights - Orta Cağ Tactic MMO

APK sürümü
8.3.1
Android uyumluluğu
4.0.3 - 4.0.4+ (Ice Cream Sandwich)
Geliştirici
XYRALITY GmbH